Across Crowd

Across Group sa venuje privátnemu investovaniu už 20 rokov. V portfóliu majú veľa spôsobov, ako môžu klienti zhodnocovať svoje financie. Klientom sa venujú odborní konzultanti, ktorí sa okrem poradenstva zaoberajú aj správou majetku a vyhľadávaním tých najlepších príležitostí na investovanie.

Across Crows

Projekt Across Crowd

Across prišiel s myšlienkou crowdfundingého investovania. Funguje na systéme spoločného investovania viacerých menších investorov do súkromných spoločností. Vďaka tomu majú malí investori podiel vo vybraných spoločnostiach, a naopak zase majitelia firiem majú možnosť rozvíjať svoje podnikanie pomocou získaných zdrojov. 

Celé to postavili na platforme Across Crowd, ktorú sme pre klienta Across vytvorili. Klienti majú pomocou Across Crowd prístup k rôznym projektom, z ktorých si môžu vybrať a majú prehľad o všetkých aktivitách a potrebných informáciách.

Projekt Across Crowd Webikon

Užívateľské prostredie a registrácia

Potrebovali sme vytvoriť registráciu a klientske prostredie s dôrazom na bezpečnosť, pretože sa pracuje s rôznymi údajmi klienta.

Pri registrácií sa klient overí pomocou osobných údajov a fotografie, ďalej je potrebné vyplniť aj test finančnej gramotnosti. Následne sa informácie spracujú a klientovi sa aktivuje účet.

Projekt Across Crowd

Výber projektov

Po aktivácií profilu si klient môže vyberať medzi projektami, ktoré sú k dispozícií a jednoducho zadať sumu, ktorú chce investovať. Následne sa mu zobrazia potrebné dokumenty na schválenie a po spracovaní sa stane spoluvlastníkom projektu, ktorý si vybral.

Cez Across Crowd má klient stály prístup k informáciám o projekte a pravidelne mu prichádzajú novinky
a reporty o projekte, ktoré si vie jednoducho v profile prezerať.

Projekt Across Crowd

Ďalší spoločný projekt

Spoločne s Across Group sme už v minulosti vytvorili aplikáciu na správu finančného portfólia Across Connect. Pomocou aplikácie má klient neustály prehľad o svojom portfóliu, má možnosť vykonávať zmeny alebo schvaľovať či vytvárať nové pokyny.

Na projekte aj naďalej pokračujeme a staráme sa o kontinuálne pridávanie nových funkcionalít a vylepšení. 

Projekt Across Crowd Webikon

Spôsob spolupráce

Pri spolupráci sme opäť kládli dôraz na komunikáciu s klientom počas celého projektu. Pravidelné online stretnutia nám poskytli rýchle a efektívne riešenia aj pri zložitejších situáciach. Počas tvorby dizajnu sme sa zamerali na UX prvky, aby bola platforma, čo najprehľadnejšie pre používateľa.

Pri testovacích procesoch sme využívali zadávanie spätnej väzby priamo do našej Asany, čo zabezpečilo klientovi aj nám lepší prehľad nad aktuálnymi úlohami. Po spustení neustále pracujeme na zlepšovaní a pridávaní nových funkcií.

Od úvodu je spolupráca s Webikon na projekte Across Crowd prínosom. Ocenili sme najmä proaktívny prístup a hľadanie riešení rôznych špecifických problémov, keďže sa jedná o produkt ktorý v našom regióne nemá obdobu.

Cyril Orešanský

Managing Director
Across Crowd

Pozrite si naše ďalšie projekty

Across Connect

Online účet s mobilnou aplikáciou.

Pre nášho klienta Across, ktorý sa venuje privátnemu investovaniu, sme vytvorili aplikáciu Across Connect.

HBReavis.com​

Firemná prezentácia
a technická podpora

Od roku 2016 poskytujeme technickú podporu a vývoj webu hbreavis.com, ktorý je hlavný web celej HBReavis Group. Je postavený na WordPress s množstom doplnkov na mieru.