O nás

Sme špecialisti na online technológie, ktorí sa rozhodli pracovať v slobodnej firme a baví nás to. Našou prednosťou je efektívna práca v tíme.

Naše hodnoty

01

Estetika

Stojíme za funkčným a jednoduchým dizajnom. Dizajn, ktorý je prehľadný a zároveň dostatočne odvážny, aby vynikol. Naše návrhy reprezentujú potreby klientov a dávajú produktom zásadný charakter.

02

Transparentnosť

Trváme na čestnej, otvorenej a férovej komunikácii. Máme radi za živú a zdravú diskusiu. Dôverujeme si a spoliehame sa jeden na druhého. Dodržiavanie jasne daných povinností a dohôd je polovicou úspešnej spolupráce.

03

Vášeň

Baví nás spoločná práca na projektoch, ktoré nám dávajú zmysel. Robíme všetko preto, aby náš zápal pre online svet bol inšpiráciou pre ostatných.

04

Rešpekt

Navzájom sa podporujeme a povzbudzujeme v tom čo robíme. Vítame rozmanitosť názorov a potrieb. Dbáme na gendrovú, vekovú a geografickú diverzitu v tíme.

05

Partnerstvo

Neustále sa od našich klientov a jeden od druhého učíme a hľadáme cesty ako efektívnejšie spolupracovať. Naše procesy sú od začiatku transparentné a vždy preberáme zodpovednosť za našu prácu.

06

Rovnováha

Naša práca si vyžaduje intenzívne sústredenie a veľa komunikácie, čo je vyčerpávajúce. Preto sa radi medzi sebou rozprávame o dôležitých veciach, ktoré prežívame, alebo plánujeme. Vytvárame priestor pre čo najviac spoločného voľného času.

Webikon tím

Ján Bočínec

Obchodný a tímový koordinátor

Marek Daňko

Tímový a projektový koordinátor

Peťo Daňko

Projektový manažér

Martin Tomášek

Dizajnér & UX špecialista

Lívia Potočňáková

Senior testerka a junior frontend developerka

Silvia Cabanová

Testerka a junior frontend developerka

Pavol Caban

Senior developer a QA

Šimon Cihra

Full stack developer

Boris Kakuta

Full stack developer

Andrej Szabo

Full stack developer

Peter Nemčok

Konzultant a manažér pre PlatobneBrany.sk

Jaroslava Putirková

Junior marketing špecialistka

Rostislav Kavan​

AI Developer

Nikola Hricková

Dizajnérka

Boris Daňko

Junior frontend developer

Igor Lopasovsky

Frontend developer

Špecializujeme sa na

Dizajn

Tvorba dizajnu je vždy o symbióze vizuálu a  používateľského zážitku. 

Zastrešujeme dizajn od úvodných konzultácii cez UX až po konkrétny grafický návrh webstránok, webových alebo mobilných aplikácií.

Vývoj

Naša esencia je v prepracovanej technickej realizácií webových a mobilných aplikácií.

Dôraz dávame na výber vhodnej technológie, dodržiavanie štandardov a precízny projekt manažment s dôrazom na komunikáciu.

Podpora

Dobre vieme, že projekt sa nekončí jeho spustením do prevádzky, ale vtedy ešte len začína.

Pre napĺňanie cieľov projektu je potrebná jeho hladká prevádzka, preto preberieme starostlivosť o technický stav Vášho webu alebo aplikácie v dlhodobom horizonte.

Naše aktivity

LSTME 2023

Opäť raz sa konalo sústredenie pre pre všetkých nadšencov do elektroniky a technológií. Ako sa účastnikom podarilo naprogramovať vlastné hry a vyvynúť ovládače pomocou, ktorých si ich zahrali? 

Čarovná Terchová

V tomto strhujúcom príbehu sa dozviete ako sme skoro stratili kolegov v Terchovej a v čom výrobcovia stolových escape room klamú na obálke.

WordCamp Brno 2022

Po dlhšej dobe sme sa zúčastnili na WordCampe v Brne. Tento ročník priniesol viacero noviniek, o ktorých si môžete prečítať v článku.

Legendárny teambuilding

V decembri sme sa stretli na chate v Polomke. Navarili sme guláš, debatovali a vzdelávali sa. A urobili si parádne fotky. 

LSTME 2022

Tento rok bol súčasťou Letného sústredenia talentovanej mládeže v elektronike aj Webikon v zastúpení našeho kolegu Jána Bočínca.

Webikon vo Vysokých Tatrách

Tentokrát sme sa nechali rozmaznávať pohostinnosťou Hotela Sliezky dom v krásnom prostredí Vysokých Tatier, ktoré sme si patrične užili.

Konečne Webikon chata

Webikon chata je naša obľúbená spoločná akcia, ktorú sme kvôli pandémii museli vynechať. Tento rok sa nám podarilo jednu zorganizovať.

Umelá inteligencia a ChatGPT revolúcia

Akokoľvek bolo sledovanie posledných technológií a ich aplikácií zložité a náročné, umelá inteligencia celý tento problém znásobí.


Praktické využitie umelej inteligencie

Aké sú možnosti s umelou inteligenciou vo vývyji webov a aplikácií a ako ich vieme využiť v náš prospech. Singularita, hyperbola a AGI čo sú to za pojmy? 

 

Open Source - kvalita dodávaná komunitou

Prečo máme radi Open Source a sme mu verní od začiatku našeho pôsobenia? Aké sú jeho najväčšie výhody a je jeho používanie bezpečné? 

Pridaj sa k nám

Aktuálne hľadáme...
Nenašiel si sa ani v jednej z aktuálnych pozícií?
To vôbec nevadí, ozvi sa Janovi a spoločne pre teba nájdete miesto v našom tíme.

Budujeme inovatívne a zmysluplné riešenia. Pridajte sa k nám.

250+
Ukončených
projektov
13
Rokov
skúseností
1200+
Odpracovaných
hodín mesačne
13
Členov
tímu