O nás

Sme špecialisti na online technológie, ktorí sa rozhodli pracovať v slobodnej firme a baví nás to. Našou prednosťou je efektívna práca v tíme.

Čo všetko robí Webikon

Tvoríme webové a mobilné aplikácie a pomáhame našim klientom rásť v online svete. Zabezpečíme hladký priebeh od prvého náhľadu dizajnu, po spustenie a následnú podporu a údržbu celého projektu. Či už potrebujete web, aplikáciu, e-shop alebo revíziu existujúceho projektu.

Webstránky

Vytvárame webové stránky na mieru podľa potrieb vášho biznisu. Navrhujeme ich tak, aby boli čo najefektívnejšie z pohľadu použiteľnosti a atraktívnosti, ale aj rýchlosti a bezpečnosti. Po spustení máte plnú kontrolu nad všetkým obsahom na webe. Samozrejmosťou je plná integrácie so SEO štandardami. Samotný web bude jednoduchý na používanie ako pre jeho návštevníkov, tak pre vás ako správcov.

Webové aplikácie

Tieto aplikácie väčšinou tvoríme ako takzvané Progressive Web App, čo nám umožňuje implementovať funkcie ako offline režím, push notifikácie, alebo oveľa rýchlejšie používateľské rozhranie. Majú rôzne využitia pre intranetové aplikácie, finančné aplikácie alebo aplikácie na prehľadnejšiu prácu s rôznymi typmi dát a ich analýzu.

Hybridné mobilné aplikácie

Naše skúsenosti s JavaScript sme tranformovali aj do projektov pre natívne mobilné aplikácie. Interaktívne push notifikácie, biometrické overovanie a podpisanie, či komplexná správa stavu aplikácie, či už je online alebo kompletne offline, to všetko vieme zahrnúť vo vašej aplikácií.

Automatizácia pre e-commerce

Vďaka našim integráciam pre banky, dopravné služby a fakturačné systémy, sme umožnili tisíckam e-shopov a miliónom ich zákazníkov v česko-slovensku a zahraničí prijímať platby kartou, automaticky vystavovať faktúry, alebo integrovať fullfilment pre skladový systém a dopravu.

Tvorba špecifikácie a odborné konzultácie

Je dôležité zakladať dizajnové, ale aj technické rozhodnutia na dátach a výstupoch z ich analýzy. Preto poskytujeme naše know-how v tejto oblasti a radi vám poradíme s porjektom.

UX a UI návrh

Vytvárame interaktívne prototypy na základe používateľskej analýzy, alebo vám pútavo navrhneme celý web. Máme skúsenosti s dizajnovaním webov, ale aj s rozhraním pre mobiné aplikácie. Všetko podľa najnovších trendov v dizajnérskom svete a s ohľadom na potreby použivateľov.

Pravidelná údržba a dohľad

Každý web, či aplikácia si aj po spustení vyžaduje, pravidelný monitoring a údžbu. Bezpečnosť a výkon riešenia určite patria medzi top priority.

Serverová infraštruktúra a hosting

Starosti o to, kde by ste mali hostovať váš web alebo aplikáciu, môžete tiež nechať na nás. Vieme vám navrhnúť optimálnu serverovú konfiguráciu. V prípade potreby vieme tiež zabezpečiť prevádzku a údržbu hostingového riešenia priamo u nás, alebo cez našich hostingových partnerov.

Podpora

Technológie sa neustále vyvíjajú a prichádzajú nové aktualizácie. Na to všetko dohliadneme a budeme sa starať aby bol náš výsledný produkt vždy pripravený plniť svoju úlohu plnohodnotne s ohľadom na všetky novinky v technologickom svete.

Budujeme inovatívne
a zmysluplné riešenia.

Pridajte sa k nám.