HBReavis.com

Začiatok spolupráce: 2016 - súčasnosť

HB Reavis Group je medzinárodná developerská skupina, ktorá vznikla v roku 1993 v Bratislave. Pôsobí na trhoch v strednej a východnej Európe, v Spojenom kráľovstve a v Turecku. Svoje aktivity rozširuje aj na ďalšie nové trhy, napríklad Nemecko. Má viac ako 400 zamestnancov.

Priebeh spolupráce

2016

Zoznámenie a prvý projekt

V roku 2016 sme ako agentúra špecializujúca sa na WordPress dostali možnosť urobiť revíziu kódu pre už hotový web hbreavis.com. Výstup hovoril o viacerých nedostatkoch a videli sme priestor na možné vylepšenia.

Netrvalo dlho a dohodli sme sa, že celý web prevezmene do našich rúk. Od vtedy sa staráme, aby bol web stále funkčný a spĺňal všetky požiadavky klienta.

2018

Rozšírenie spolupráce

Máme za sebou už 2 roky úspešnej spolupráce na webe hbreavis.com. Prišla nová príležitosť a my sme rozšírili portfólio spoločných projektov a zobrali sme si na starosť redizajn a následnú správu webu pre konferenciu Talks.

Web opäť bežal na WordPress. Pripravili sme spoločne nové UX a následne sme podľa dodaného dizajnu pripravili funkčné riešenie na mieru.

2019

Projekt Intranet

V roku 2019 sme boli pozvaní spolu spolu s našimi priateľmi z Lightning Beetle do tendra pre dodanie novej, intranetovej aplikácie, používanej ako interný informačný hub pre celú HB Reavis Group.

Lightning Beetle si zobrali na starosť UX a dizajn, my sme pripravili implementáciu a následnú technickú podporu pri prevádzke. Naša spoločná prezentácia bola úspešná, a tak sme sa pustili do tejto výzvy. Výsledkom je aktívne využívaný intranetový systém.

2021

Prvá pomoc pre Nivy Centrum

HB Reavis má za sebou veľký projekt – obchodné centrum, ktoré je zároveň aj hlavná autobusová stanica v Bratislave – Nivy Centrum. Pri realizácii webu sa vyskytlo zopár nečakaných udalostí a tak sa HB Reavis rozhodol osloviť nás na dokončenie porjektu.

Tak sme začali spoluprácu na ďalšom projekte, dotiahli sme niekoľko posledných úprav a zabezpečili spustenie. Následne sme prevzali aj starostlivosť o web a jeho ďalší rozvoj. Do dnes sa o web staráme a pracujeme na nových vylepšeniach.

HBReavis.com

Dlhodobo poskytujeme technickú podporu a vývoj webu hbreavis.com. Jedná sa o hlavný web celej HB Reavis Group, ktorý je postavený na WordPress s množstom doplnkov na mieru a dizajnom na mieru. Web neustále rozvíjame a pracujeme na nových vylepšeniach.

Priebeh projektu

Code review

Na začiatku sme pre web hbreavis.com urobili revíziu kódu. Videli sme priestor na zlepšenia a vo výstupe sme prišli s rôznymi návrhmi týkajúcimi sa najmä technickej stránky webu.

Technická správa a údržba

Po dodaní analýzy, sme sa dohodli na prevzatí projektu do našej správy. Začali sme sa starať o kompletný vývoj a správu webu.

Postupný refaktoring

Priebežne sme okrem nových funkcionalít na webe tiež refaktorovali časti kódu, aby lepšie odpovedal naším štandardom.

Nový dizajn

V roku 2017 sme sa dohodli na kompletnom redizajne. Na základe dodaného dizajnu, sme vytvorili úplne novú šablónu pre celý web.

Nové funkcie a integrácie

Počas celej dĺžky spolupráce sa spolu s klientom venujeme rozvoju, vylepšovaniu a zapracovaniu biznis požiadaviek do webstránky. Či už sa jedná o integráciu s externými nástrojmi alebo frontedové úpravy, vždy sa snažíme nájsť optimálne a efektívne technické riešenie.

Ďalšie spoločné projekty

Sme radi, ak projekty nekončia ich odovzdaním a spustením,
ale prerastú do dlhodobej spolupráce.

Nivy centrum

Web pre autobusovú
stanicu s obchodným centrom

S poprednou developerskou spoločnosťou HB Reavis máme za sebou už niekoľko spoločných projektov. Medzi nimi je aj web pre novo postavenú autousovú stanicu s obchodným centrom v Bratislave – Nivy centrum.

Intranet

Interný systém

Interný systém pre zamestnancov HB Reavis potreboval komplecný redizajn.
Spolu s LB Studio, sme navrhli a implementovali Intranet v štýle socialnej siete, kde majú prístup všetci zamestnanci vo vśetkých krajinách, kde HB Reavis pôsobí.

Budujeme inovatívne a zmysluplné riešenia. Pridajte sa k nám.

250+
Ukončených
projektov
13
Rokov
skúseností
1200+
Odpracovaných
hodín mesačne
13
Členov
tímu