Gardenhouse.sk

Gardenhouse.sk je rodinná firma, ktorá sa venuje predaju rastlín, kvetov a príslušenstva do záhrady. Po rokoch rozvíjania svojej vášne v skrášľovaní záhrad zákazníkom sa rozhodli rozšíriť svoje podnikanie aj do online formy cez e-shop.

Gardenhouse.sk web

Analýza projektu

Predaj rastliniek online formou stále nie je na Slovensku tak rozšírený, pre nás však nebol žiaden problém pripraviť prehľadný e-shop, ktorý je jednoduchý na správu.

Na začiatku sme sa oboznámili s fungovaním značky a zanalyzovali preferencie klienta. Venovali sme sa aj potrebám zákazníkov e-shopu, aby sme navrhli dizajn presne na mieru. 

Gardenhouse.sk web a logo

Prehľadnosť vďaka filtrom a kategóriam

Na webe sme vytvorili kategórie produktov, podľa ktorých sa vie zákazník jednoducho zorientovať. Pre lepšie vyhľadávanie sme pridali aj prehľadný filter pre farbu rastlinky, výšku alebo napríklad aj dobu kvitnutia.

Súčasťou webu je aj sekcia s článkami, kde si môžu návštevníci pozrieť tipy a triky pre starostlivosť o rastliny. Zahrnuli sme aj sekciu s referenciami, kde si môžu návštevníci prečítať hodnotenie a spokojnosť zákazníkov. Zákazníci bývajú s nákupom na e-shope spokojní a radi sa podelia o svoje fotografie z rozbaľovania rastliniek

Testovacia fáza

Počas vývoja webu sme sa venovali kontinuálnemu testovaniu, aby sme odstránili prípadné nedostatky ešte pred samotným spustením. 

Zamerali sme sa napríklad na testovanie procesu nákupu, monitorovali sme rýchlosť načítania webu a dôraz sme kládli aj na bezpečnosť údajov.

Rastlina na e-shope gardenhouse.sk

Jednoduché administratívne prostredie

Vďaka administratívnemu prostrediu, ktoré sme vytvorili je správa e-shopu jednoduchá a pridávanie produktov či vytváranie článkov intuitívne.

V administračnom prostredí je možnosť pozrieť výpis objednávok na základe filtrov, ako sú typ platby, dopravy alebo konkrétneho nakúpeného tovaru. Tiež je možné prehľadne vidieť informácie o zákazníkoch a v prípade potreby ich exportovať. 

Sekcia tipy a triky gardenhouse.sk

Dlhodobá podpora a starostlivosť o web

Vďaka e-shopu Gardenhouse rozšírili portfólio svojich klientov aj do online sveta a môže prinášať svoje krásne rastliny do záhrad po celom Slovensku, ale aj do zahraničia.

Preto aj po spustení webu sa ďalej sústredíme na podporu a starostlivosť o web. Staráme sa o pravidelné aktualizácie na webe a udržujeme ho v kondícií, aby zákazníkom vždy výborne slúžil.

Kategórie e-shop

Webikon sme oslovili, pretože od začiatku je našou prioritou kvalita – či už našich produktov, ale aj služieb zákazníkom, a bez spolupráce s ľuďmi, ktorí to cítia rovnako, to nejde. Práve preto si vážime, že Webikon dal priestor aj neznámej a novovzniknutej spoločnosti a splnil naše očakávania. Hĺbková analýza a pochopenie našich požiadaviek bola najdôležitejšou časťou, ktorá nám teraz prináša bezproblémovú prácu s vyvinutou stránkou. Chalani nám pripravili rôzne nástroje a zlepšováky, ktoré nám „uľahčujú život“. Ďakujeme, že sa na vás stále môžeme spoľahnúť

Ing. Veronika Kružinská

Gardenhouse.sk

Budujeme inovatívne
a zmysluplné riešenia.

Pridajte sa k nám.

Pozrite si naše ďalšie projekty

DeerMates

Multijazyčný e-shop s generátorom pre mobilné kryty

Vytvorili sme komplexný, multijazyčný e-shop s hromadnou správou desiatkami tisícov krytov na telefon a konfigurátorom produktov.

Powerlogy

Riešenia na mieru pre e-shop so zdravou výživou

O e-shop Powerlogy sa staráme už od roku 2015, pričom kontinuálne prichádzame s technologickými vylepšeniami.

Powerlogy web Webikon