Powerlogy

Začiatok spolupráce: 2015 - súčastnosť

Powerlogy prinášajú na Slovensko produkty zdravej výživy. Medzi nimi prevažne orechové maslá, kvalitné čokolády, olivový olej, kávu a veľa iných. Zameriavajú sa na zdravý životný štýl a ako sa sami hovoria, ich špecialitou sú “raňajkové riešenia, na ktoré sa mnohí tešia už pri zaspávaní”.

Powerlogy web Webikon

Priebeh spolupráce

2016

Zoznámenie a prvý projekt

V roku 2015 nás Dušan Plichta oslovil, na vylepšenie rozbiehajúceho e-shopu Powerlogy. E-shop bežal na jednoduchej premium WordPress téme a WooCommerce. Páčila sa nám myšlienka e-shopu aj produkty, takže sme sa spojili a spoločne sme začali pracovať na vylepšeniach a ako lepšie prinášať obľúbené Powerlogy produkty medzi ľudí.

2018

Prvý redizajn

Na začiatku spolupráce sme si prešli celý projekt a vyhodnotili sme, že pre lepšie škálovanie e-shopu a zvýšenie predajov bude potrebné spraviť kompletný redizajn a vytvoriť nové riešenia na mieru pre WooCommerce. Začali sme teda pracovať na prvom veľkom redizajne a po pár mesiacoch vývoja sme spustili vynovený e-shop.

2019

Druhý redizajn

Značka Powerlogy začala veľmi rýchlo rásť a nastal čas na ďalší veľký redizajn a aktualizáciu celého technologického stacku. Pribudli napojenia na rôzne API, či už pre fakturáciu, správu skladu alebo dopravcov, možnosť nakupovať ako veľkoobchod, funkcionalita bundlov a triple packov a mnoho ďalšieho. Dizajn “na celú šírku” bol v tej dobe na poli Slovenských eshopov celkom unikátny. Technologické riešenie nám veľmi dobre slúži dodnes.

2021

Neustále vylepšenia a facelift

Počas posledných rokov Powerlogy expandovali aj do ďalších krajín ako je Česko alebo Nemecko. Pribudli ďalšie integrácie, analytické nástroje, vylepšila sa rýchlosť webu, implementovali sa nové funkcionality ako darčekové kupóny, predplatné či lepšie vyhľadávanie. V roku 2023 celý eshop začal prechádzať postupným faceliftom pre ešte lepšie UX a zvýšenie konverzií.

Dlhodobá spolupráca

Máme radi zdravý životný štýl a skvelú kávu, preto sme s radosťou pracovali na vytvorení eshopu powerlogy.com. Jeho hladký beh zabezpečujeme dodnes, pričom sa snažíme kontinuálne prichádzať s technologickými vylepšeniami.

Powerlogy web Webikon
Powerlogy web Webikon

Ďalšie spoločné projekty

Dušan Plichta blog

Blog pre zakladateľa Powerlogy

Naša spolupráca s Powerlogy sa rozrástla o web pre samotného zakladateľa Powerlogy Dušana Plichtu. Vznikol tak blog o zdravej výžive, kde Dušan približuje ľudom, prečo je dôležité vyberať kvalitné potraviny a aký vplyv to má na náš život a organizmus.

Dušan Plichta blog

Budujeme inovatívne a zmysluplné riešenia. Pridajte sa k nám.

250+
Ukončených
projektov
13
Rokov
skúseností
1200+
Odpracovaných
hodín mesačne
13
Členov
tímu

Pozrite si naše ďalšie projekty

DeerMates

Multijazyčný e-shop s generátorom pre mobilné kryty

Vytvorili sme komplexný, multijazyčný e-shop s hromadnou správou desiatkami tisícov krytov na telefon a konfigurátorom produktov.

DPD Plugin

Jednoduchý prenos informácií 
o zásielke

DPD je popredná kuriérska spoločnosť nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. DPD prišlo so zadaním vytvoriť plugin, ktorý úľahčí e-shopom prenos údajov o objednaných prepravných službách.