DeerMates

Multijazyčný e-shop s generátorom pre mobilné kryty

DeerMates sa venujú výrobe unikátnych doplnkov z dreva, ako kryty na telefóny, puzzle, vône do auta alebo jedinečné kuchynské nože. Našou úlohou bolo vytvoriť komplexný e-shop, ktorý je prehľadný a jeho používanie je intuitívne.

Prvé kroky

Na začiatku sme urobili analýzu všetkých požiadaviek na základe dodaného grafického návrhu a funkčnej špecifikácie, aby sme navrhli optimálne technické riešenie pre naplnenie očakávaní.

Generátor krytov

V ďalšom kroku sme sa zamerali na vývoj a implementáciu e-shopu. Ako základ sme použili ecommerce platformu Sylius, ktorú sme rozšírili o integráciu na platobnú bránu, fakturačný systém a marketingové nástroje. 

Veľký dôraz sme kládli na správu produktov, kde bolo potrebné zabezpečiť možnosť hromadnej správy desiatky tisícov krytov pre mobily. Pre tento účel sme pripravili generátor krytov, ktorý aj takuto náročnú úlohu značne uľahčuje.

Konfigurátor produktov

Zaujímavosťou je tiež konfigurátor produktov, kde je možné prispôsobiť si vybrané produkty podľa želania a nechať si napríklad vygravírovať kefku so svojim menom.

Samozrejmosťou bolo zameranie na rýchlosť načítavania stránok a to hlavne katalógu produktov, kde sme využili integráciu s ElasticSearch databázou. 

Jeden e-shop pre viac krajín

E-shop má viacero jazykových mutácií, kedy každá z nich má svoju vlastnú doménu, ale pre ľahšiu správu je vytvorená jedna administrácia pre všetky verzie a editácia obsahu je teda jednoduchšie.

Spolupráca pokračuje

Počas projektu sme si prešli viacerými ťažšími situáciami, ale spoločne s klientom sme sa nevzdali a vždy sme hľadali optimálne riešenie a východisko. Po spustení webu naša práca neskončila a kontinuálne pokračujeme s vylepšeniami a rozvojom tohto projektu.

Naše ďalšie projekty

M-Market a.s.

Redizajn webu pre úspešnú retailovú spoločnosť

Spoločnosť M-MARKET, a.s. sa pohybuje v oblasti retailových nehnuteľností a my sme sa postarali o redizajn webu. Dôraz sme kládli na elegantnosť a prehľadnosť.

Nivy centrum

Web pre autobusovú
stanicu s obchodným centrom

S poprednou developerskou spoločnosťou HB Reavis máme za sebou už niekoľko spoločných projektov. Medzi nimi je aj web pre novo postavenú autousovú stanicu s obchodným centrom v Bratislave – Nivy centrum.