O nás

Sme špecialisti na online technológie, ktorí sa rozhodli pracovať v slobodnej firme a baví nás to. Našou prednosťou je efektívna práca v tíme.

Naše hodnoty

Naše hodnoty tvoria základ našej firmy a staviame na nich dlhé roky. Sme presvedčení o tom, že sústredenie sa na tieto hodnoty nám pomáha prispievať k lepšiemu fungovaniu v tíme a s našimi partnermi.

01

Estetika

Stojíme za funkčným a jednoduchým dizajnom. Dizajn, ktorý je prehľadný a zároveň dostatočne odvážny, aby vynikol. Naše návrhy reprezentujú potreby klientov a dávajú produktom zásadný charakter.

02

Transparentnosť

Trváme na čestnej, otvorenej a férovej komunikácii. Máme radi za živú a zdravú diskusiu. Dôverujeme si a spoliehame sa jeden na druhého. Dodržiavanie jasne daných povinností a dohôd je polovicou úspešnej spolupráce.

03

Vášeň

Baví nás spoločná práca na projektoch, ktoré nám dávajú zmysel. Robíme všetko preto, aby náš zápal pre online svet bol inšpiráciou pre ostatných.

04

Rešpekt

Navzájom sa podporujeme a povzbudzujeme v tom čo robíme. Vítame rozmanitosť názorov a potrieb. Dbáme na gendrovú, vekovú a geografickú diverzitu v tíme.

05

Partnerstvo

Neustále sa od našich klientov a jeden od druhého učíme a hľadáme cesty ako efektívnejšie spolupracovať. Naše procesy sú od začiatku transparentné a vždy preberáme zodpovednosť za našu prácu.

06

Rovnováha

Naša práca si vyžaduje intenzívne sústredenie a veľa komunikácie, čo je vyčerpávajúce. Preto sa radi medzi sebou rozprávame o dôležitých veciach, ktoré prežívame, alebo plánujeme. Vytvárame priestor pre čo najviac spoločného voľného času.

Naše hodnoty uplatňujeme v práci, ale aj v živote

LSTME 2023

Opäť raz sa konalo sústredenie pre všetkých nadšencov do elektroniky a technológií. Ako sa účastnikom podarilo naprogramovať vlastné hry a vyvynúť ovládače pomocou, ktorých si ich zahrali? 

WordCamp Brno 2022

Po dlhšej dobe sme sa zúčastnili na WordCampe v Brne. Tento ročník priniesol viacero noviniek, o ktorých si môžete prečítať v článku.

Open Source - kvalita dodávaná komunitou

Prečo máme radi Open Source a sme mu verní od začiatku našeho pôsobenia? Aké sú jeho najväčšie výhody a je jeho používanie bezpečné? 

Sme tím špecialistov, ktorí sa postarajú aj o Váš projekt
Napíšte nám!