M-MARKET

NA TRHU OD ROKU 1997

Spoločnosť M-MARKET, a.s. sa pohybuje v oblasti retailových nehnuteľností a za posledných 10 rokov dynamicky narástla. Z regionálnej úrovne sa pretransformovala na celoslovenský pôsobiaci realitný holding. Na najbližšie roky má spoločnosť veľké plány stále rásť a preto potrebovala web, ktorý bude nadčasový a reprezentatívny.

<span data-metadata=""><span data-buffer="">Východisková situácia

Predchádzajúca verzia webu nespĺňala viacero kritérií od UX/UI, technických až po naplnenia cieľov firmy. Našou úlohou bolo vytvoriť web, ktorý bude reprezentovať spoločnosť M-MARKET, a.s., bude elegantný a zlepší informovanosť korporátno-odbornej verejnosti. 

Výsledok

Veľkú časť projektu sme venovali dizajnu a UX, pretože sme chceli, aby bol web užívateľsky prívetivý, prehľadný a všetky informácie boli ľahko dostupné. Počas celého projektu sme zapracovávali požiadavky klienta, aby boli naplnené všetky predstavy a web bol tou najlepšou vizitkou spoločnosti M-MARKET a.s..

Naše ďalšie projekty

DNA ERA

eCommerce s DNA testami

Našou úlohou bolo pre klienta redizajnovať webovú stránku dnaera.com s e-shopom pre územie Slovenska aj Česka.

JOJ Group

Web pre najväčšiu mediálnu
skupinu na Slovensku

Prevádzkuje TV JOJ a ďalšie televízne a multimediálne portály. Venuje sa produkcii vo vlastných štúdiách pre domáce a medzinárodné projekty.