Habitat for Humanity

Habitat for Humanity je nezisková organizácia, ktorá sa zameriava na výstavbu nových domov
pre ľudí v núdzi alebo rekonštrukcie zničených domov následkom katastrofy. Poskytuje tak dostupné bývanie pre znevýhodnené rodiny alebo jednotlivcov. Na plnenie ich cieľov sa zameriavajú dobrovoľníci a členovia miestnych komunít. Habitat for Humanity pôsobí celosvetovo a zlepšuje životnú úroveň ľudí v rôznych kútoch sveta.

Spoluprácu s Habitat for Humanity sme začali už v roku 2015, kedy nás oslovili na redizajn existujúceho webu, ktorý sme implementovali na základe dodaného dizajnu.

Logo Habitat for Humanity Europe Housing Forum REELIH

Vytvorenie generickej šablóny

Keďže Habitat for Humanity neustále rozširuje svoje pôsobenie po celom svete, potrebovali sme vymyslieť spôsob ako vedia jednoducho a rýchlo vytvárať weby pre novo vznikajúce pobočky a projekty. 

Na základe toho sme vytvorili generickú šablónu, ktorú vieme prispôsobiť podľa potreby projektu. Tieto naše šablóny doteraz používajú napríklad weby Habitat for Humanity Keňa, Habitat for Humanity Poľsko, Habitat for Humanity Anglicko a aj naďalej sa používa pri vytváraní iných webov, aj keď mimo našu réžiu.

Od začiatku našej spolupráce už ubehlo niekoľko rokov a my sa stále staráme o podporu a vylepšovanie viacerých webov.

Residential Energy Efficiency for Low Income Households

Doteraz poskytujeme podporu a údržbu webu getwarmhomes.org pre projekt Residential Energy Efficiency for Low Income Households (REELIH), ktorý sa venuje energeticky efektívnej výstavbe domov pre ľudí v tiesni. V rámci projektu upozorňujú na to, že takéto budovy vedia šetriť okrem iného aj financie, životné prostredie a s celým projektom bojujú proti energetickej chudobe. 

Aktuálne pracujeme na kompletnom redizajne webu a pripravujeme nové vylepšenia. 

Europe Housing Forum

Ďalším z webov, ktoré máme dlhodobo v správe je aj Europe Housing Forum, ktorý vytvoril náš Webentor tím a naďalej sa staráme o pravidelnú údržbu a podporu projektu.

Spôsob spolupráce

Opäť sa nám pri ďalšom projekte podarilo nájsť efektívny spôsob, ktorý vyriešil klientovi problém s tvorbou novovznikajúcich webov. Sme radi, že môžeme byť súčasťou projektu, ktorý je prínosom pre spoločnosť a komunitu.

Do projektu sme zapojili aj náš Webentor tím, kedy sme dôslednou analýzou a požiadavkami od klienta zhodnotili, že potrebujeme web vytvoriť naši procesom, ktorý šetrí čas a efektívne využíva rozpočet klienta. Viac o našej službe Webentor

Budujeme inovatívne a zmysluplné riešenia. Pridajte sa k nám.

250+
Ukončených
projektov
13
Rokov
skúseností
1200+
Odpracovaných
hodín mesačne
13
Členov
tímu

Pozrite si naše ďalšie projekty

Nivy centrum

Web pre autobusovú
stanicu s obchodným centrom

S poprednou developerskou spoločnosťou HB Reavis máme za sebou už niekoľko spoločných projektov. Medzi nimi je aj web pre novo postavenú autousovú stanicu s obchodným centrom v Bratislave – Nivy centrum.

Across Connect

Online účet s mobilnou aplikáciou.

Pre nášho klienta Across, ktorý sa venuje privátnemu investovaniu, sme vytvorili aplikáciu Across Connect.