O nás

Sme špecialisti na online technológie, ktorí sa rozhodli pracovať v slobodnej firme a baví nás to. Našou prednosťou je efektívna práca v tíme.

Aké technológie používa Webikon

Náš tím, naše projekty a aj naše technológie pracujú na princípoch slobodného softvéru a internetu dostupného všetkým. Budujeme okolo seba komunitu, ktorá našla svoju vášen a uplatnenie vo webových technológiach a spoločne rozvíja svoje vedomosti v oblasti dizajnu, vývoja a údržby webových projektov.

Open source

Náš tím, naše projekty a aj naše technológie pracujú na princípoch slobodného softvéru a internetu dostupného všetkým. Používame Open Source od úplného začiatku a považujeme ho za najefektívnejší spôsob realizácie webov a aplikácií pre desktop a mobilné zariadenia.

WordPress a WooCommerce

S týmto redakčným systémom máme najdlhšiu históriu a stále po ňom siahneme, keď je silným favoritom aj u nášho klienta, alebo potrebujeme rýchle kompaktné riešenie. Sme špecialisti na automatizáciu eshopov vo WooCommerce a komplexné riešenia ako intranetové systémy, či rozsiahle kontentové weby na WordPress.

Laravel a Symfony

Skoro pri vývoji každého projektu používame komponenty z oboch týchto frameworkov. Ako redakčný systém radi volíme October CMS, ktorý prináša tú správnu rovnáhu jednoduchosti a flexibility. Pre vývoj komplexnejšieho e-shopu zase siahneme po Sylius, ktorý sa veľmi dobre škáluje.

PWA = Progressive Web App

Tento moderný druh webovej aplikácie umožňuje ponúknúť našim klientom výhody natívnych mobilných aplikácií priamo v ich weboch a aplikáciach bez toho, aby sme sa museli púšťať do vývoja pre Android alebo iOS. “PWAčky” sú efektívny spôsob, akým vieme používateľom a návštevníkom našich riešení ešte viac spríjemniť prácu na mobilných zariadeniach.

React Native a Expo

Na vytváranie nativných aplikácií pre Android, iOS používame React. Umožňuje nám efektívne pracovať na projektoch a zároveň používať už dokončené časti na testovanie alebo prípadne už samotné používanie.

Figma

Figma je viac ako len nástroj na dizajn. Je to jeden z kľúčových prvok v našich procesoch, ktorý nám umožňuje premeniť nápady na skutočnosť. Svojou flexibilitou nám umožňuje z prvotného nápadu vytvoriť finálny produkt, ktorý bude prezentovať vašu značku v tom najlepšiom svetle.

Budujeme inovatívne a zmysluplné riešenia. Pridajte sa k nám.

250+
Ukončených
projektov
13
Rokov
skúseností
1200+
Odpracovaných
hodín mesačne
13
Členov
tímu